aSSEN

PANAROMİK ASANSÖRLER

Her türlü binaya başarıyla monte edilebilen panoramik asansörler, yolcu kabininin tamamen cam olması sayesinde açık hava, alışveriş merkezleri, oteller ve modern binalarda tercih edilen bir asansör türü olmuştur.

Geniş ve yüksek tavanlı bina girişlerinin mimari konseptlerde daha fazla yer alması ve modern asansör teknolojisinin ilerlemesi panaromik asansörlere yönelik trendi hızlandırılmıştır. Bu teknoloji ile birlikte asansör tercihi daha ekonomik ve esnek bir hal almıştır. Alışveriş merkezleri panoramik asansörlerin en fazla terci edildiği bina yatırımlarıdır. Ancak yapıdaki konumu iyi planlandığında panoramik asansörler oteller restoranlar ve eğlence merkezlerinde iş hacmini arttırırlar.

Çekici tasarımı müşteri beklentileri ile birleştiren benzersiz bir çözümdür ve yolcular müthiş bir yolculuk keyfi yaşarlar. Panoramik asansör binanın mimari tasarımı için önemli bir unsurdur. Bu asansörler, mimari özellikleri canlandırmak ve görsel algıyı daha şık ve çekici hale getirmek için kurulmuştur.

En prestijli asansör ürünlerinden biri olan panoramik asansörler, Yüksek hız ve konforda son derece dikkat çeken bir frekans kontrollü hız kontrol ünitesi kullanılır. Frekans kontrollü sistemler konfor ve hassasiyetin yanında elektrik tasarrufu sağlar.

Teknik olarak panoramik asansörler 4 kişiden 21 kişi taşıma kapasitesine ve 0,63 m/s hızdan 2,5 m/s hıza kadar tasarlanıp üretilebilirler.

Kopyalanamaz © 2020 Assen Asansör
info @ assen.com.tr · 0 262 229 48 90 Marjin