aSSEN

ŞAHIS ASANSÖRLERİ

Son derece etkin ve verimli yolcu asansörü sistemlerimiz, her türlü ortama ve çevreye uyarlanabilen estetiğiyle, hem asansörü olan hem de olmayan binalar için mükemmel bir seçimdir. Assen asansör, konut binalarına, ticari binalara, otellere, hastanelere veya sanayi tesislerine yeni bir yolcu deneyimi yaşatmak hedefi ile beklentilerinizi hızlı, akıllı ve ekonomik çözümlerle karşılıyoruz.

KONFOR

Binanızdan en fazla faydayı sağlamak için

Şahıs asansörlerimiz, her türlü ortama uyarlanabilen estetik sahibi, yüksek performanslı asansörlerdir. Asansörlerimiz gürültü gibi etkenleri en aza indirerek konforlu bir yolculuk sağlıyor.

GÜVENLİK

Mükemmel seçim

Verimli ve güvenilir yolcu asansörlerimiz, yolcuları gitmek istedikleri kata hızla taşırken onlara güvenli bir seyir imkânı da sunar. Konutlar veya ticari binalar için mükemmel bir seçimdir.

Gürültü ve titreşimin en alt seviyede hissedildiği asansörler minimum enerji sarfiyatıyla en yüksek performansı sergileyerek bütçenizi ve çevreyi koruyoruz. Çevreye duyarlı yeşil teknolojiler kullanmaya işlev ve verimlilik kadar önem veriyoruz. Çevre dostu asansörlerimizin sahip olduğu özel teknoloji, asansörün hareketi için harcanan enerjiyi bina içerisinde tekrar kullanılmak üzere geri dönüştürerek enerji tasarrufu sağlıyoruz.

Kopyalanamaz © 2020 Assen Asansör
info @ assen.com.tr · 0 262 229 48 90 Marjin